سرعت را با ما تجربه کنید

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

فروشگاه اینترنتی گل و گیاه ایران درخت با شرایط ارسال سریع‌ ، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در بیشتر شهر های ایران فعال میباشد.

زمان ارسال محصولات چگونه است ؟

تهران : 

سفارشات در سطح تهران را میتوانید به سه طریق تحویل بگیرید: 

1- تحویل در همان روز کاری

2- تحویل یک روز کاری بعد

3- تحویل دو روز کاری بعد

سفارشاتی که در روز جمعه و یا ایام تعطیل ثبت میگردند در اولین روز کاری بعد از تعطیلات ارسال خواهند شد بدیهی است زمان 24 الی 48 ساعت زمان تحویل ازاولین روز کاری محاسبه میگردد.

البرز:

سفارش‌ها  در البرز، ظرف 24 تا 48 ساعت بعد از ثبت سفارش و در روزهای فرد تحویل میگردند.

حومه تهران :

تمامی سفارشات حومه تهران ظرف 24 تا 48 ساعت بعد از ثبت سفارش تحویل خواهند شد.

شهرستان :

سفارشات شهرستان تا زمان 7 روز کاری پس از ثبت سفارش ارسال میشوند و سفارشاتی که در روز پنجشنبه و یا ایام تعطیل ثبت میگردند در اولین روز کاری بعد از تعطیلات ارسال خواهند شد. بدیهی است که مدت زمان رسیدن کالا به دست مشتری در شهرهای مختلف متفاوت می باشند.

نکات:

  • در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی ایران درخت ، پیش از این ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، تعداد زیادی از سفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌دادند، اما درحال حاضر محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر پیدا کرده است. دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.
  • هزینه ارسال گیاه به شهرستان 70000 تومان میباشد.
  • هزینه ارسال کالاهای خشک به شهرستان ، 20000 تومان میباشد.
  • هزینه ارسال سفارش پک های تبلیغاتی به عهده مشتری می باشد.
  • اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

  • لازم است در شهرهای تحت پوشش اکسپرس تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.
  •  برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در شهرهای تحت پوشش اکسپرس، در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت از طریق تلفن 28425034 – 021 داخلی شماره 2، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه “تماس با ما” این موارد به خدمات پس از فروش ایران درخت اطلاع داده شود.