گیاهان آپارتمانی, مقالات, نگهداری گیاهان

7 گیاه آپارتمانی با برگهای منحصر به فرد

مطمئنا داشتن یک گلخانه ی بزرگ و خانگی از هبجان انگیز ترین کارهای ممکن است اما در خانه‌های کم جای امروزی نمیشود همچین ایده‌آل هایی داشت. پس اگر در خانه ی خود جای کمی را به گیاهان اختصاص داده اید ، سعی کنید بهترین و زیبا ترین آنها را داشته باشید . در این مقاله 7 گیاه آپارتمانی با برگهای منحصر به فرد و زیبا را به شما معرفی کرده ایم که هم برای هدیه دادن بسیار مناسب هستند و هم برای نگهداری در منزل ، چرا که هر چشمی را به خود خیره خواهد کرد .

 

با 7 گیاه آپارتمانی با برگهای منحصر به فرد و خیره کننده آشنا شوید !

 

1. گیاه مارانتا یا گیاه نمارخوان ( maranta )

  • گیاه مارانتا یک گیاه آپارتمانی با برگهای منحصر به فرد است. برگهای این گیاه در شب مانند دست های بسته شده در نماز رو به آسمان میروند و به همین دلیل به این گیاه ، گیاه نمازخوان میگویند. این گیاه به نور غیر مستقیم و محیط مرطوب نیاز دارد . برگهای این گیاه غیر سمی است و نگران نزدیک شدن حیوانات خانگی و کودکانتان به این گیاه نباشید . برگهای این گیاه دارای طرح ها و رنگهای زیباییست که جلوه ی خاصی به خانه ی شما می‌دهند .

 

گیاه مارانتا

2. اُگزالیس ( Red Oxalis )

با 12 گیاه بنفش رنگ جذاب آشنا شوید.

 

 

3 دیدگاه در “7 گیاه آپارتمانی با برگهای منحصر به فرد

  1. فاطمه گفت:

    سلام خسته نباشید انواع گیاهان از مقاوم و معمولی میارم خونه بعد از مدتی خشک میشه یا اینکه رشد خیلی ناچیزی داره در صورتی همین گیاه رو به خون دیگران انتقال می دم سریع رشد میکنه تمام شرایط نگهداری رو میخونم و رعایت میکنم بازم هیچ تغییری تو رشد و نگهداریشون نمیشه علت چیه

    1. پسری از نسل آریایی ها گفت:

      ممکنه آبیاری کم یا زیاد باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *