ایران درخت ؛ فقط گل و گیاه با کیفیت و سلامت

ایران درخت اصالت و سلامت همۀ کالاهایش را تضمین و می‌کند. از آنجا که دیجی‌کالا برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با تامین کنندگان و شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای اصالت میباشد و هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از ایران درخت خریداری می‌کنند.

شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند  و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند و یا گلخانه آن ها دارای استاندارد های لازم را نداشته باشند ، فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور و یا شهر سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند.

ایران درخت ، فقط گارانتی اصلی

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت ایران درخت توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران تضمین میشوند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول تضمین کیفیت پس از تحویل به خریدار میباشند ، از این رو است که ایران درخت اصل بودن و کیفیت همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.