گل ها, مقالات

راهنمای خرید دسته گل برای خانم ها !

خرید گل قطعا چیز خوبی است و خرید گل برای بانوی ویژه ی زندگی شما یک چیز عالی است . اما به نظرتان کار راحتیست !؟ قطعا نه ! گلهای زیادی در رنگ ها و انواع مختلف برای اینتخاب کردن وجود دارند و بسیار دشوار است که بدانید از کجا شروع کنید . بنابراین چه برای خرید بهترین هدیه برای همکار خانم و چه خرید اینترنتی هدیه تولد برای خانم ها ، نیاز به یک راهنمای خرید دسته گل دارید . قیمت دسته گل ها را گلهای داخل آنها مشخص میکند و برای خرید بهترین دسته گل بهتر است که در ابتدا خودتان گلهای داخل آن را مشخص کنید .

بهترین انتخاب برای خرید دسته گل  ، گلهای مورد علاقه ی طرف مقابلتان است . اما برای سورپرایز کردن نمیتوانید شخصا گل مورد علاق ی او را بپرسید . دسته گل انتخابی میتواند بسته به رابطه ای که با شخص دارید تفاوت داشته باشد برای مثال گلی که برای مادر ، خواهر یا دختر خود میخرید همگی با یکدیگر و با گلی که برای همسر خود میخرید کاملا باید متفاوت باشد. پس با ما همراه باشید تا بهترین دسته گل را برای فرد مورد نظرتان هدیه بگیرید . هدیه دادن گل یک حس لذت بخش است اما باید این نکته را در نظر داشت که گلها زود از بین میروند اما میتوانید با خواند مقاله ی روش نگهداری گل چیده شده ، مدت زمان بیشتری از گلهایتان لذت ببرید .

راهنمای خرید دسته گل برای خانم ها

برای خرید دسته گل آیتم های زیادی باید بررسی شوند که مهم ترین آنها وضعیت روابط شما با طرف مقابل ، سبک زندگی او و شخصیتش است . قبل از خرید گل حتما این سوالات را از خود بپرسید : آیا او فردی سنتی است !؟ یا یک ماجراجو در زمان حال است !؟ آیا او رمانتیک و عاشق گل سرخ است !؟ یا یک دوستدار طبیعت و زمین است که در اینصورت گیاه انتخاب بهتریست . و آخرین سوال اینکه آیا او فردی عجیب غریب است !؟ پس حتما عاشق ارکیده و یا گلهای گرمسیری خواهد شد . این سوالها مقدمه ای برای رسیدن به بهترین گل است اما گزینه های دیگری هم هستند که در ادامه به معرفی آنها میپردازیم :

1. گلهای مناسب برای همسرتان

برای همسرتان هیچ چیز نمیتواند بیشتر از گلهای سرخ معروف باشد . آنها زیبا و خوشبو هستند و در عین زیبایی میتوانند بهترین انتخاب برای همسرتان باشند . یک دسته گل سرخ هدیه ای خیره کننده است و عشقی شدید و عاشقانه را نشان میدهد . اما اگر تا به حال برای همسرتان گل سرخ خریده اید و میخواهید تنوعی ایجاد کنید چندین راه وجود دارد .

 

یکی از این راهها انتخاب گل رز اما اینبار به رنگ نارنجی است . و یا اگر نارنجی رنگ مورد علاقیتان نیست میتوانید همان رز قرمز را با گلهای دیگر مخلوط کنید . لاله ی قرمز یک انتخاب زیبا و ملیح است . به گفته ی بعضی هنر دوستان مرکز مخملی و سیاه گل لاله مانند قلب یک معشوق است که در اثر گرمای عشق سیاه شده است .گزینه ی دیگر در کنار لاله گل آستر یا گل میناست که آن هم به گل عشق معروف است اما مانند زر شناخته شده نیست .

گل آلسترومریا آن هم به رنگ صورتی نیز انتخاب شایسته ایست و نشاندهنده ی فداکاری است . نیلوفرهای صورتی نیز خبر از سعادت میدهند و گل صد تومانی از محبوبیت بالایی در روابط عاشقانه برخوردار است و نشانه ای از شانس و ازدواج شاد است.

2. خرید گل برای کسی که دوستش دارید

گل رز بنفش و یاس بنفش خوشه ای در نگاه اول نمادی از عشق هستند و اگر میخواهید حرف دلتان را به معشوقه ی خود بزنید این گلها بهترین انتخاب ها هستند . اگر میخواهید غیر مستقیم حرف دلتان را به کسی بگویید یا اصلا میخواهید او متوجه عشق شما نشود یک دسته گل ترکیبی گزینه ی مناسبی است . چند گل سرخ با گل رز تارنجی ، هلویی و سفید بسیار زیبا و نفیس هواهد بود و در عین حال کمی هم نشان از عشق شما خواهد داشت . 

همچنین میتوانید یک دسته گل خاص با گلی خاص تر انتخاب کنید . گلی مانند پرنده ی بهشتی که با شکوفه ی منحصر به فردش نشاندهنده ی شادی و بهشت است . این گل زاویه دار و قابل توجه هدیه ای عالی خواهد بود . این گل را هم میتوانید در ولنتاین هدیه دهید و هم برای کسی که تنها اورا چند روز است دیده اید و علاقه مند شده اید مناسب است . در کنار اینها گل ارکیده نیز هدیه ای دوست داشتنی و نفیس خواهد بود و به طرف مقابلتان میفهماند که برای شما فردی خاص است .

 

3. گل برای یک دوست ، همکار خانم و یا اولین قرار عاشقانه

همانطور که قرمز به معنای عشق است ، رنگ زرد نشان از گرمی ، تفریح و علاقه نسبت به شخصی دیگر است . گل رز زرد و یا لاله ی زرد یک دسته گل پر زرق و برق را تشکیل میدهد و شادی و نشاط را به شخص هدیه میدهد . همچنین گلهای آفتاب گردان یکی از مطمئن ترین راهها برای ساختن روز کسی است .

 

گل مینا و گل فریزیا نیز نماد قدرتمندی از بی‌گناهی و دوستی هیتند و یک هدیه منحصر به فرد برای دوست شما تلقی میشوند . بسیاری از خانم ها عاشق جذابیت گل مینا هستند و عطر خوش گل فریزیا شبیه به هیچ گل دیگری نیست . در کنار این دسته گلها میتوانید یک کارت تبریک مناسب نیز بفرستید به عنوان مثال : ” برای کمک در این پروژه از شما سپاسگذاریم ” و یا ” برای بهترین دوست تمام زندگیم ” 

 

این گلها برای اولین قرار عاشقانه ی شما نیز مناسب است . میتوانید آن هارا بعد از اولین قرار و یا قبل از رسیدن موعد قرار برای شخص مقابلتان بفرستید . این روش بیشترین تاثیرگزاری را برروی او خواهد داشت . کارت های مربوط به این دسته گلها میتواند : ” از ملاقات با شما بسیار خوشحالم ” و یا ” نمیتوانم صبر کنم تا امشب شما را ببینم”

 

4. خرید دسته گل برای اقوام خانم

آیا به دنبال بهترین راهنمای خرید دسته گل برای روز مادر هستید و یا فقط میخواهید با یک تبریک اورا خوشحال کنید ؟! بهترین انتخاب گل برای روز مادر میخک صورتی است چرا که این گلها نمادی از عشق مادرانه هستند . علاوه بر این گل رز صورتی نیز نشاندهنده ی قدردانی و تحسین هستند . برای مادربزرگ ها ، خواهر و یا خاله و عمه نیز خرید گل بسیار کار پسندیده و لذت بخشی است . چرا که آنها نیاز دارند تا از بودنشان در زندگی خود تشکر کنید . پس خرید گل به هیچ وجه کار سختی نیست و میتوانید با دادن یک دسته گل زیبا به نزدیکان خود لبخند را به چهره ی آنها هدیه دهید .

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *