مقالات

دکوراسیون سبز :

از بین تمامی وسایل تزیینی برای دکوراسیون منزل، گیاهان یکی از مفید ترین و بهترین عناصر دکوراتیو محسوب میشوند چرا که علاوه بر آوردن طبیعت به داخل خانه مزایایی چون اکسیژن سازی ، تصفیه ی هوا ، بهبود کیفیت خواب ، کاهش استرس و خیلی موارد دیگر نیز به ما هدیه میدهند. دکوراسیون سبز تنها به منظور قرار دادن گلدان ها در کنار هم نیست بلکه مستلزم طراحی دکوراسیون سبز مختص با ابعاد ، تناسب و شرایط اقلیمی خانه است تا فضایی زیبا و دلنشین برای شما فراهم آورد .

پیشنهاد : مشاوره رایگان و طراحی و اجرا دکوراسیون سبز

هیچ وقت نمی‌توان نقش گیاهان در طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی خانه یا محیط کار را نادیده گرفت. در واقع، تصمیمات در خصوص این‌که آیا گیاهان باید در دکوراسیون داخلی باشند یا نه صورت نمی‌گیرد، بلکه تصمیم‌گیری بیشتر در خصوص نوع گیاهانی است که باید در دکوراسیون داخل استفاده شوند! به جز خانه در محیط های کاری نیز گیاهان نقش عمده ای دارند که نمیتوان از آن چشم پوشی کرد و در حوزه ی تجارت میتواند کاملا به شما کمک کند هم از نظر نظریه های فنگ شویی و هم زیبایی بصری برای جذب بیننده و ارتقا پرستیژ کاری شما .

تراس هم در همین دسته بندی جای می گیرد و می توان با طراحی و اجرا ایوان سبز مکان فوق العاده ای را برای استراحت و گرفتن روح و انرژی دوباره چه در منزل و چه در محیط کار فراهم کرد.